biznes

Moje wpisy

Dotacje unijne jako doskonały sposób na przyspieszenie rozwoju własnej firmy

Dec
11
firma - widok
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Nie sposób pominąć faktu, iż to właśnie m.in. dzięki środkom jakie płyną z UE udało się w Polsce rozwinąć infrastrukturę a także sfinalizować wiele różnego typu inwestycji.
Posted By addmean read more

Skądże brać gotówkę na rozwój biznesu?

Oct
30
rozwój firmy
Author: Enterprise Minnesota
Source: http://www.flickr.com
W trakcie posiadania działalności gospodarczej w pewnym momencie pojawia się taki moment, w jakim konieczne będzie otrzymanie dodatkowych pieniędzy. W takich momentach kluczowe będzie przygotowanie wniosku o kredyt. Na szczęście w aktualnych czasach nie będzie z tym najmniejszego kłopotu, gdyż na rynku istnieje dużo instytucji, które są w stanie dopomóc w takiej sytuacji. Kredyty dla firm to doskonała propozycja dla firm, które chcą nagłej inwestycji.
Posted By addmean read more

Najlepszy sposób na relaks, czyli wizyta w przepięknym hotelu.

Sep
25
pokój hotelowy
Author: Ann
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek chce wypoczynku. Najlepiej w miejscu, gdzie cieszą zarówno atrakcje, jak oraz okoliczności przyrody. Odpocząć w miejscu, w którym można się całkowicie odprężyć, zapomnieć o bożym świecie i doskonale odbudować siły to niesamowite doświadczenie, które powinien poczuć każdy bardzo zapracowany człowiek. Dlategowłaśnie część ludzi preferuje hotele, w których może znaleźć spa, czy jacuzzi, a które ulokowane są w ładnej miejscowości, gdzie dominuje cisza i spokój.
Posted By addmean read more

Ciężkie życie szefa firmy. Jak sobie z tym poradzić?

Oct
12
dokumenty
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas marzy o tym, by założyć swój biznes który pozwoli żyć jak lord. Niestety współczesność nie bywa taka oczywista. Zostanie właścicielem firmy to dużo wyrzeczeń, o których nie nie wie zwyczajny człowiek.
Posted By addmean read more

Bazowe zagadnienia z zakresu prawa pracy powinien znać nie tylko każdy pracownik, ale również każdy uczeń

Oct
09
biuro rachunkowe
Author: John Davis
Source: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzi czas na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie muszą poznać elementarne wiadomości z zakresu prawa pracy. Rzecz jasna nie jest to jakimkolwiek obowiązkiem, lecz warto znać swoje prawa, szczególnie wtedy, kiedy obejmujemy stanowisko w prywatnej firmie. W dzisiejszych czasach przełożeni często naciągają przepisy, a konsekwencją takiego postępowania bywa np. przekroczenie limitu czasu pracy.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - biznes