typ

Moje wpisy

Jakie cechy charakterystyczne mają start-upy, jak najlepiej można pozyskać środki na finansowanie takiej działalności.

May
01
firma - perspektywa
Author: ZSPNrdwa Krosno
Source: http://www.flickr.com
Hasło start-up od jakiegoś czasu jest niezwykle modne w biznesowym świecie. Generalnie tym mianem określa się nowo powstające przedsiębiorstwa, przede wszystkim z branży nowoczesnych technologii. W odróżnieniu od tradycyjnych biznesów, jakie były budowane czasami długimi latami, internetowa branża działa znacznie szybciej. Jeśli produkt będzie dobry, to przez parę miesięcy stać się może światowych przebojem, dając możliwość zarobienia przy okazji wielu milionów dolarów, zresztą wszystkie największe firmy z tej branży właśnie w taki sposób zaczynały. Jednak dla wielu młodych firm, które mają ciekawy pomysł i potrafiących zmienić go w gotowy projekt problemem nie do pokonania może się okazać finansowanie. Jeśli wszystko odbywa się w fazie przygotowywania rozwiązania i testów, to jeszcze będą sobie jeszcze dawać radę, lecz do wprowadzenia rozwiązania na rynek i wypromowania go czasami będą potrzebne środki, których najczęściej brakuje. I albo taki pomysł po prostu upada i wędruje do kosza, albo firma zdobędzie odpowiednie finansowanie i odniesie sukces.
Posted By addmean read more

Pracownik musi być bezpieczny w zakładzie pracy

Apr
03
fartuchy medyczne
Author: Port Adelaide Enfield Local History Photos
Source: http://www.flickr.com
które obowiązki obecnie głównie spoczywają na pracodawcy i jak są one odpowiednio kontrolowane przez aktualne prawo w państwie?
Posted By addmean read more

System crm dopomaga kierować zakładem

Feb
02
laptop
Author: mobilyazilar
Source: http://www.flickr.com
Które systemy informatyczne mogą nas interesować?
Powinno się powiedzieć, że możemy skorzystać z przeróżnych systemów i programów, które będą mogły popierać naszą pracę. Niektóre mają szansę zawierać bogaty zakres działań, niektóre mogą mieć zainstalowane tylko jedno zadanie, dlatego należy się dokładnie namyślić, które z nich będą nam niezbędne oraz z których z nich powinniśmy skorzystać dla naszej sprawy.
Posted By addmean read more

Czy wiemy na czym będzie polegać mała księgowość?

Jan
30
mała księgowość
Source: pixabay.com
Powinniśmy wiedzieć, że troszeczkę inaczej przedstawiają się finanse oraz też przepływ faktur w dużych zakładach, a trochę odmiennie to wygląda w zakładach małych oraz średnich.
Posted By addmean read more

Czy opłacalny będzie wynajem pracowników?

Jan
18
naklejki
Author: John Fischer
Source: http://www.flickr.com
Kiedy musimy zatrudnić ludzi, to obowiązkowo musimy się zastanowić, która z proponowanych opcji będzie dla nas najlepsza. Jedynie wówczas będziemy mieli pewność, że uzyskamy odpowiednich podwładnych oraz że będzie przeprowadzona dobra Rekrutacja.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - typ