praca

Moje wpisy

Nowoczesne metody na bezpieczny dostęp do firmowych danych, zalety serwerów w chmurze

Sep
05
zestaw komputerów
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu firm możliwość łatwego, a jednocześnie bezpiecznego dostępu do firmowych informacji to kluczowa sprawa. Najwięcej przeszkadza, kiedy się na przykład wyjeżdża do któregoś z klientów i nagle się okazuje, że nie ma jakiegoś ważnego dokumentu.
Posted By addmean read more

Czy dziś warto pracować za granicą?

Jul
12
sala konferencyjna
Author: Sigma
Source: http://echopr.pl/PRASA/sale_konferencyjne.jpg
Co uczynić, kiedy stajemy przed decyzją: praca w obcym państwie czy może w naszej ojczyźnie? Czy warto wyjeżdżać z państwa w zamiarach zarobkowych? Jakie są minusy oraz atuty pracy poza państwem?


Nim postanowisz spróbować, przemyśl, czy praca za granicą to faktycznie to, czego pragniesz.
Posted By addmean read more

W jaki sposób serwisy prezentujące oferty pracy będą pomagać pracodawcom i osobom, które jej szukają.

Jul
05
firma
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna propozycje pracy dostępne przede wszystkim były w prasie codziennej i branżowej. Starsze osoby powinny jeszcze pamiętać rytuał wstawania w poniedziałkowy poranek i biegnięcia do kiosku po popularną gazetę. Lecz od jakiegoś czasu znacznie prasy zmniejsza się coraz bardziej, za to ogromną popularnością się cieszy internet. Proste na początku portale ogłoszeniowe obecnie się stały rozbudowanymi portalami, które dają naprawdę dużo możliwości zarówno dla pracodawców jak i osób szukających nowej pracy. Niektóre z nich poszły jeszcze dalej i oprócz samej publikacji ogłoszeń zajmują się także sprawami związanymi z rekrutacją. Firmy podczas szukania nowych pracowników bardzo chętnie korzystają z takich serwisów, ponieważ dają one duże możliwości. Po pierwsze oferty pracy Legnica są znacznie łatwiejsze w zarządzaniu.możliwości pracy w Legnicy Wszystko zrobić można z poziomu własnego konta, więc dodanie ogłoszenia czy jego zamknięcie jest wygodne i szybkie. Dużą zaletą jest także przekazywanie dokumentów aplikacyjnych, aktualnie nie dochodzą już one tradycyjną pocztą, a przede wszystkim przy pomocy maili.
Posted By addmean read more

Jakim sposobem uzyskać dodatkowe pieniądze, jeśli pracowaliśmy za granicą?

Jun
04
pieniądze
Wyjazdy zagraniczne do pracy stały się w dniu dzisiejszym naszą nieodzownością. Powinno się pewnie przyznać, że okoliczności pracy oferowane nam w naszym ojczystym kraju niestety w szeregu przypadków nie są odpowiednie. Na taki stan spraw bez wątpienia ma wpływ nasz stan gospodarki, który pozostawia nam jeszcze wiele do życzenia. Wraz ze wstąpieniem do Unii Europejskiej sytuacja cokolwiek się poprawiła, pomimo tego tempo zmian jest w dalszym ciągu niezmiernie powolne.
Posted By addmean read more

Pracy dla żaków jest niemało

Aug
12
praca dla studenta
Author: northmemphisctc
Source: http://www.flickr.com
Żacy są wielce lubiani przed pracodawców oraz ludzi, których celem jest wyszukiwanie chętnych do pracy. W końcu ogólnie nie należy się wcale wykosztowywać, ponieważ w większości przypadków zatrudnienie polskiego studenta to nieduży wydatek. Wypłata jest słaba, to akurat coś zrozumiałego, lecz również odpadają wszelakie ubezpieczenia społeczne i zdrowotne. Wiadoma sprawa: ogromna bolączka przedsiębiorców w Polsce to za duże koszty pracy.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - praca