firmy

Moje wpisy

Dlaczego powinieneś ubiegać się o certyfikat GOST R

Feb
05
Certyfikat
Author: Port Adelaide Enfield Local History Photos
Source: http://www.flickr.com
Każdy kraj ma jakieś przepisy, atesty, bez których nie dałby rady właściwie funkcjonować. Nie chodzi tu jedynie o system norm prawnych, kodeks praw, a raczej o normy dotyczące wyrobu konkretnych produktów czy ich przetwarzania.
Posted By addmean read more

Pierwsza posada po studiach w w biurze księgowym

Feb
05
księgowość
Author: Alan Cleaver
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba, jaka będzie po studiach związanych z ekonomią musi posiadać zorientowanie, że będą wyraźne szanse na to, aby odszukała ona pracę dokładnie w takiej funkcji na jakiej jej będzie zależeć. Nota bene, z tego typu wykształceniem wyższym może sobie pozwolić na zatrudnienie w przeróżnych branżach i wcale do czegokolwiek nie trzeba się ograniczać.
Posted By addmean read more

Jak UE pomaga naszemu krajowi?

Feb
05
pole - rolnictwo
Author: HintenRum
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie krytykowanie UE jest bardzo rozpowszechnione. Jednakże trzeba zwrócić uwagę, że chociaż w istocie Unia Europejska ma sporo wad, to jednak nie można mówić, iż pod każdym względem jest ona beznadziejna.
Posted By addmean read more

W chwili, jeżeli niemiecki kontrahent zalega ci z płatnościami, masz szansę zatrudnić przedsiębiorstwo windykacyjne

Feb
05
należności
Każda osoba, która prowadzi interesy, z pewnością poświadczy, jak sporą komplikacją jest sytuacja, jeśli klient zalega z płatnościami. Niestety, takie przypadku mają miejsce nad wyraz często, a biznesmeni najczęściej długimi miesiącami bądź latami usiłują odzyskać własne pieniądze. W przypadku, jeśli nie możemy nakłonić nieuczciwego kontrahenta do spłaty zobowiązania, możemy korzystać z pomocy jednostki windykacyjnej.
Posted By addmean read more

Przepisy połączone z zapewnieniem należytych warunków pracy

Feb
02
firma
Author: HazteOir.org
Source: http://www.flickr.com
Przepisy związane z zapewnieniem stosownych warunków pracy, również spełnieniem ogólnych reguł BHP wiążą każdego przedsiębiorcę zatrudniającego pracowników.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - firmy