firmy

Moje wpisy

BHP w stolicy

Jan
20
praca z wózkiem widłowym
Author: Leonora Enking
Source: http://www.flickr.com
Sprawy wiążące się z BHP są z pewnością dobrze znane każdemu pracownikowi. Niezależnie od tego, w której dziedzinie gospodarki pracujemy, zawsze kiedy przyjmujemy się do pracy musimy odbyć stosowne szkolenie, jakie przygotuje nas do w pełni bezpiecznego wykonania naszej pracy.
Posted By addmean read more

Jak najlepiej zorganizować służbowy wyjazd, jak najlepiej znaleźć hotel dla swoich pracowników.

Dec
08
hotel
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Planując wyjazd dla pracowników niekiedy trzeba będzie pomyśleć o jakimś hotelu. Nawet jeśli wyjazd miałby być niedaleko, lecz na więcej niż jeden dzień, to zdecydowanie bardziej może się opłacać znalezienie jakiegoś hotelu, niż codzienne jeżdżenie.
Posted By addmean read more

Konieczne zachęcania potencjalnych klientów

Nov
12
aplikacje mobilne
Na rynku online jest spora konkurencja. Organizując e-biznes powinniśmy porządnie przemyśleć, czy będzie możliwe konkurować z podmiotami, jakie już jakiś czas funkcjonują i mają własnych wiernych klientów.
Posted By addmean read more

W chwili, jeżeli niemiecki kontrahent zalega ci z płatnościami, masz szansę zatrudnić przedsiębiorstwo windykacyjne

Oct
24
należności
Każdy, kto prowadzi interesy, z pewnością poświadczy, jak wielką trudnością jest sytuacja, jeśli kontrahent zalega z opłatami. Niestety, takie przypadku mają miejsce bardzo często, a przedsiębiorcy przeważnie długimi miesiącami albo latami starają się odzyskać własne środki. W przypadku, kiedy nie możemy nakłonić nieuczciwego kontrahenta do spłaty zobowiązania, powinniśmy skorzystać z usług jednostki windykacyjnej.
Posted By addmean read more

Dlaczego powinieneś ubiegać się o certyfikat GOST R

Oct
14
Certyfikat
Author: Port Adelaide Enfield Local History Photos
Source: http://www.flickr.com
Każdy kraj posiada pewne normy, certyfikaty, bez których nie mógłby prawidłowo funkcjonować. Nie chodzi tu jedynie o system norm prawnych, kodeks praw, a raczej o normy dotyczące wyrobu konkretnych produktów czy ich przetwarzania.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - firmy