zawód

Moje wpisy

Jakie będą szanse na dostanie nowej pracy dla osób które mieszkają w niedużych miejscowościach.

Sep
01
praca
Author: Fabian Linzberger
Source: http://www.flickr.com
W większych miastach przeważnie nie powinno być dużych problemów ze znalezieniem pracy, szczególnie jeśli ma się odpowiedni zawód. Całkowicie odmiennie będzie wyglądać sytuacja w małych miasteczkach, a także w regionach, w których nie ma żadnego większego przemysłu. Tam ze znalezieniem dobrej pracy może być znacznie trudniej, a także i poziom zarobków najczęściej będzie znacznie niższy.
Posted By addmean read more

Posiadasz własną firmę? Zatrudnij doradcę podatkowego

Jun
21
firma - zbliżenie
Author: Agencia de Noticias ANDES
Source: http://www.flickr.com
Każdy dorosły człowiek, pracujący na własne utrzymanie, musi płacić podatki. Każdego roku, w pierwszym jego kwartale, wypełniamy deklaracje PIT i przesyłamy je do swojego US.
Posted By addmean read more

Pomysł na życie zawodowe. Stwórz własną ścieżkę kariery

Jun
21
księgowość
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Niestety, ale wychodzi na jaw, iż zdecydowana część społeczeństwa ma problem z wyszukaniem dobrej pracy, jaka nie tylko pozwala godziwie zarobić, lecz również przynieść radość. Musimy pogodzić się z tym, iż sytuacja na rynku pracy zostawia wiele do życzenia, o czym przekonało się już mnóstwo osób. W szczególności nieprzychylnej sytuacji są młodzi ludzie, jacy muszą się w jakiś sposób odnaleźć na nieubłaganym rynku pracy, na którym na jedno stanowisko może być aż kilkadziesiąt osób, które są chętne. W takim przypadku kandydat powinien wykazać się wyjątkowymi kompetencjami oraz umiejętnościami, jeżeli ma dostać tę posadę.
Posted By addmean read more

Kim właściwie jest komornik, jakie ma uprawnienia i dla której osoby pracuje?

Jun
18
Wyprawy wędkarskie
Source: www.zewprzygody.pl
Czy pamiętasz, że zawód mecenasa, podobnie zresztą jak inne, może rozróżniać się na swoje w większym stopniu dokładne specjalizacje? Przykładowo lekarz może zostać okulistą lub np. chirurgiem, natomiast mecenas prokuratorem, notariuszem albo np. komornikiem.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - zawód