Jak UE pomaga naszemu krajowi?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Ostatnimi czasy nadmierne krytykowanie UE jest szalenie rozpowszechnione. Jednakowoż należy wiedzieć, że choć niewątpliwie Unia ma wiele wad, to jednakże nie można mówić, iż pod każdym względem jest ona beznadziejna.


pole - rolnictwo
Author: HintenRum
Source: http://www.flickr.com
Prawda jest taka, iż UE dała nam dużo dobrego.https://www.eena.pl/ogrodnictwo-oferty-pracy.html (zobacz https://www.eena.pl/ogrodnictwo-oferty-pracy.html)Chociaż nie jestem być może ogromnym orędownikiem UE, to jestem w miarę obiektywny. Chcę na początku napisać trochę odnośnie pozytywów związanych z biznesem. W jaki sposób mikro przedsiębiorcy mają okazję zarobić na UE?

A choćby jak najbardziej godne uwagi są programy unijne dla małych firm jak - cechują się one tym, że jeśli w odpowiedni sposób wypełnimy wniosek, to w znacznym stopniu zwiększamy swoje szanse na sukces. Szczególnie, iż w końcu w bardzo wielu przypadkach te pieniądze są ogromne - relatywnie. Przed kilkoma miesiącami mój kolega założył biznes - za unijne pieniądze. Na początku był zarejestrowany pieniądze [tutaj więcej]e Pracy jak bezrobotny, ponieważ wyłącznie bezrobotni mają możliwość uzyskać tego typu pomoc. Takowe dotacje są w porządku, choćby dlatego, iż najzwyczajniej pozwalają Polsce gonić Holandię i pozostałe zamożne państwa.

Naturalnie programy UE wzbudzają wielkie kontrowersje, choćby dlatego, że przecież unijne pieniądze i tak pochodzą z pieniędzy podatników, ale myślę, iż taka pomoc ma wiele sensu. Chciałbym także nieco napisać na temat rolnictwa. Czy wiesz drogi rolniku, iż dzięki funduszom z UE nareszcie można dużo lepiej poradzić sobie z prowadzeniem gospodarstwa rolnego? Osobiście znam sporą liczbę rolników, którzy twierdzą, że programy unijne dla rolnictwa są czymś niesamowitym. Myślę, iż odpowiednio rozdzielana pomoc unijna ma wielki sens. Pewnie większość ludzi zgadza się ze mną (więcej na ).

Należy jednakże mieć na uwadze, że bardzo często owe pieniądze są przejadane. Trudno myśleć, iż bezsensowne rozdawnictwo pieniędzy to coś pozytywnego. Szczególnie, że przecież bardzo często pieniądze z UE są marnotrawione. Krótko podsumowując: Unia Europejska daje całkiem sporo mieszkańcom Polski, lecz trzeba mieć na uwadze, że niestety nie zawsze orientujemy się w jaki sposób sprawić, iż owe fundusze zostaną pomnożone. A przecież chcielibyśmy, aby nareszcie Polska wykorzystała swoje szanse.