Kosmetyki i galanteria hotelowa - czytaj na ten temat nieco więcej

Moje wpisy

Czym powinien charakteryzować się hotel idealny? Taki, do którego goście będą systematycznie powracać, zachwalać go na forach, wspominać z satysfakcją... Powinien grzeszyć przepychem? Mieścić się w pałacu czy może strzelistym wieżowcu będącym symbolem komfortu i luksusu? Niezupełnie. Okazuje się bowiem, że oprócz atrakcyjnego położenia hotelu, nad wyraz pożądana jest dbałość obsługi hotelu o dobre samopoczucie gościa.
Decydując się na nocleg w wybranym miejscu, przybysze płacą za czystość a także najwyższą jakość usług, co później starannie kontrolują w czasie pobytu. Schludny, świeży pokój, komfortowe łóżka, elegancka łazienka - te elementy mają wpływ na ocenę pensjonatu - zobacz, co można zaliczyć do galanterii hotelowej . Z tej przyczyny, hotelarze muszą zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły, które potrafią zagwarantować przyjezdnym idealną atmosferę harmonii i komfortu.
kosmetyki
Author: Macnetize.com
Source: http://www.flickr.com


Takimi na pozór nieistotnymi szczegółami są galanteria hotelowa kosmetyki hotelowe. Ulokowane w łazienkach oraz pokojach hotelowych są przykładem rzeczywistej troski o gościa. Warto nadmienić, iż hotelowa łazienka jest pierwszym odwiedzanym miejscem po długiej podróży, w związku z czym pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Dlatego właśnie tak ważne jest zaopatrzenie hoteli w estetyczne zestawy produktów pierwszej potrzeby. Mydło hotelowe, szampon i ręcznik to absolutne minimum. Tekstylia muszą być wykonane z najlepszych, naturalnych materiałów ponieważ mocny splot oraz doskonałe wykończenie to pewność komfortu użytkowania i wytrzymałość - sprawdź ofertę firmy Profil . Delikatne, puszyste szlafroki zapewnią maksymalny komfort gościom, zaś dodatkowe wyroby galanteryjne na komodzie (chusteczki higieniczne, zestaw do manicure, zestaw do czyszczenia obuwia, kapcie) będą uroczym ukłonem w stronę gościa. Jest to troska szczególnie doceniana.
W sieci sprzedaż prowadzi wiele firm, które kierują swą ofertę do wszystkich tych, którzy komfort oraz zadowolenie gości stawiają na pierwszym miejscu. Spora część z nich sugeruje tzw. kosmetyki personalizowane. Na mydełkach, żelach do kąpieli lub zestawach do golenia hotele mogą ulokować swoje logo i stworzyć luksusową serię kosmetyków danego miejsca.