Moje wpisy

Interesujące lokalizacje na aktywny urlop czyli co mogą zaproponować nadal dzikie i niedostępne Bieszczady

Sep
18
Bieszczady
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Bieszczady to jest jednym z nielicznych naprawdę dzikich, nie do końca poznanych jeszcze rejonów w naszym kraju. W ostatnim czasie mocno ulega to zmianie, turystyka coraz bardziej się promuje, pojawiają się nowe rozrywki i kwatery, ale nadal jeszcze im daleko do tej komercyjnej masówki, którą można zobaczyć przykładowo w Zakopanem.
Posted By addmean read more

Wycena opcji, biura aktuarialne

Sep
16
aktuariusz
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Dziś, by cokolwiek dobrze załatwić należy mieć do tego dobry podkład. A podkładem są między innymi profesjonalne przeliczenia różnych opcji. Prognozowanie możliwych opcji to praca aktuariuszy, którzy działają nie jedynie w biurach aktuarialnych, ale też możemy ich spotkać w bankach albo ubezpieczalniach. Dla aktuariusza wycena opcji jest czymś naturalnym. Oczywiście by aktuariusz mógł zrobić jakąkolwiek wycenę powinien mieć właściwą ilość danych. Dzięki dużej liczbie istotnych zmiennych może zrobić najlepszą wycenę opcji.
Posted By addmean read more

Planowanie wypadów w okresie zimowym - zaplanuj wymarzone wakacje zimowe

Sep
16
góry
Author: 白士 李
Source: http://www.flickr.com
Zima to przez jednych niezwykle oczekiwany okres w roku, a przez wielu najbardziej znienawidzona pora roku. Bez względu na to, w jakiej grupie jesteśmy, musimy od czasu do czasu właśnie w zimie zaplanować jakiś wyjazd. Jak się za to zabrać, gdzie szukać najlepszych ofert oraz pomysłów na oszczędności?
Posted By addmean read more

Szukanie zatrudnienia a więc trudne zadanie

Sep
14
etat
Author: kathryn
Source: http://www.flickr.com
Poszukiwanie pracy nie jest łatwym zadaniem. Metod poszukiwania jest sporo. Te, jakie okażą się najbardziej pomocne jest sprawą osobistą. Najważniejsze jednak jest odpowiednie przygotowanie się do poszukiwań i zrobienie gruntownego rozeznania.
Posted By addmean read more

Dzisiejszy marketing i patenty - najistotniejsze dla ogólnoświatowych przedsiębiorstwie faktory

Sep
13
patent
Author: Freebird
Source: http://www.flickr.com
Działanie mnóstwa firm w dużej mierze gromadzi się na działaniach marketingowych i wiecznym modyfikowaniu swoich artykułów. Nie da się ukryć, że przy tak obfiktym i przesyconym materiałami rynku trudno jest wejść z nowym pomysłem, który w żadnym stopniu nie będzie nawiązywał do działających już artykułów.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to carrick RSS