buty

Moje wpisy

O czym powinniśmy pamiętać wybierając się w góry

May
05
sklep turystyczny
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
W górach warunki atmosferyczne mogą przekształcać się z minuty na minutę i to diametralnie. Wyjeżdżając na wycieczkę podczas ładnej aury, pełnej słońca i błękitnego nieba, nie mamy gwarancji, iż powracając pogoda będzie taka sama.
Posted By addmean read more

Godne uwagi propozycje odzieży bardzo modne w nadchodzącym sezonie

Jan
01
zakupy
Source: pixabay.com
Większość kobiet zwraca ogromną uwagę na dobór odzieży, stawiając na najmodniejsze propozycje. W obecnych czasach w sklepach można natrafić na naprawdę urozmaicony wybór fasonów i kolorów, który zadowoli najbardziej wymagającą konsumentkę. Najlepiej śledzić najnowsze trendy, także za pomocą Internetu.
Posted By addmean read more

Podstawowy ekwipunek na górskie wycieczki czyli co należy mieć przy sobie, aby wędrowanie było bezpieczne i przyjemne.

Dec
30
Wycieczka w góry
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jedną z najbardziej popularnych sposobów na aktywny wypoczynek są wędrówki po górach. O ich dużej popularności najlepiej świadczą szlaki, na jakich przy ładnej pogodzie można spotkać naprawdę sporo wielbicieli tej aktywności. Jednak wybierając się nawet na prosty szlak przy pięknej pogodzie trzeba pamiętać, że idzie się w góry, które niekiedy mogą być mało przewidywalne. A tymczasem bardziej nieprzewidywalni są niektórzy turyści, bo to co czasem się widzi na szlakach czasami jest naprawdę przerażające.
Posted By addmean read more

Jak kupować buty sportowe dopasowane do Twojej stopy?

Oct
04
Author: KEEN
W sklepach można znaleźć wiele rozmaitych modeli butów sportowych. Różnice widać przede wszystkim pod względem ceny, ale również jakości. Zawsze musimy pamiętać o tym, iż zakup właściwego obuwia jest bardzo istotny, by przeciwdziałać np. kontuzjom.
Posted By addmean read more

Właściwie ubrani w każdy czas

Aug
05
wycieczka w góry
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wielu ludzi uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu i nie jest to dziwne – w końcu jest to odpowiedni sposób na to, by odpocząć, dotlenić mózg i z nowym zapałem zabrać się do realizacji powierzonych nam zadań. Każdy nasz kontakt z naturą jak najbardziej korzystnie oddziaływuje na nas samych, zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, jak wiele mięśni pracuje z chwilą chodzenia po górach, czy też jak dużo kalorii spalamy, gdy biegamy po polnych drogach.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - buty