marketing

Moje wpisy

Program lojalnościowe dla firm

Jan
10
dolary
Author: Stan Dalone
Source: http://www.flickr.com
Możemy wyciskać z siebie ostatnie poty. Możemy pracować całe dnie. Można robić jeszcze mnóstwo innych rzeczy, ale zawsze musimy pamiętać o najważniejszym - powodzenie naszego interesu w głównej mierze jest uzależnione od zadowolenia naszych klientów, których, oczywiście, wpierw powinniśmy zdobyć. Bezużyteczny będzie nasz trud, jeżeli nie znajdziemy odbiorców naszych usług.
Posted By addmean read more

Banery reklamowe to jedna z intrygujących form marketingu dla sporej części firm

Jan
10
banery
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Obecnie wiele placówek na rynku wymaga od nich prawidłowej taktyki marketingowej, dzięki której potrafią dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów , a także zaistnieć w świadomości mnóstwa grup społecznych. Prawdą jest, iż reklama jest dźwignią handlu i stosowna strategia jest nadzwyczaj istotna. Z tej przyczyny wśród pracowników sporej części przedsiębiorstw wyszukamy profesjonalistów z sfery marketingu i reklamy.
Posted By addmean read more

Ciężkie życie szefa firmy. Jak sobie z tym poradzić?

Jul
07
dokumenty
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas marzy o tym, żeby otworzyć swój biznes który pozwoli żyć jak król. Niestety rzeczywistość nie bywa taka kolorowa. Bycie szefem biznesu to dużo problemów, o których nie ma pojęcia przeciętny człowiek.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - marketing