marketing

Moje wpisy

Ciężkie życie szefa firmy. Jak sobie z tym poradzić?

Oct
12
dokumenty
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas marzy o tym, by założyć swój biznes który pozwoli żyć jak lord. Niestety współczesność nie bywa taka oczywista. Zostanie właścicielem firmy to dużo wyrzeczeń, o których nie nie wie zwyczajny człowiek.
Posted By addmean read more

Program lojalnościowe dla firm

Jul
29
dolary
Author: Stan Dalone
Source: http://www.flickr.com
Możemy wylewać z siebie siódme poty. Można siedzieć w pracy po nocach. Możemy wykonywać jeszcze dużo rozmaitych rzeczy, ale zawsze musimy pamiętać o najistotniejszym - powodzenie naszego interesu w zdecydowanej większości jest uzależnione od satysfakcji naszych konsumentów, których, rzecz jasna, wpierw musimy zdobyć. Bezużyteczny będzie nasz trud, jeżeli nie znajdziemy nabywców naszego towaru.
Posted By addmean read more

Banery reklamowe to jedna z intrygujących form marketingu dla sporej części firm

Jul
29
banery
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie mnóstwo placówek na rynku wymaga od nich prawidłowej polityki marketingowej, dzięki której zdołają trafić do dużej ilości możliwych klientów i zaistnieć w przytomności wielu grup społecznych. Prawdą jest, że reklama jest dźwignią handlu i odpowiednia strategia jest niezwykle relewantna. Przez to wśród pracowników większości firm znajdziemy profesjonalistów z sfery marketingu i reklamy.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - marketing